קצת עלינו

חברתנו נוסדה בשנת 1990 ופועלת במסגרת פרויקטים אשר משלבים כושר ביצוע וניסיון בתחום הנדסת מיזוג אוויר ואוורור במוסדות ציבוריים והן במבנים פרטיים, לרבות בנייני מגורים ו-ווילות פרטיות. כמו כן ביצענו פרויקטים מחוץ לגבולות ישראל דוגמת בניין מגורים במוסקבה ובית מלון בבוקרשט.

 

חברתנו חרטה על דגלה ערכי מקצועיות, יושר ואמינות אשר מלווים אותנו בכל פעילותינו מתוך אמונה כי הלקוח הוא החוליה החשובה ביותר והדרך היחידה להגיע לשיתוף פעולה מלא היא בדרך הישרה והכנה. מגוון לקוחותינו העשיר, מן המגזר הפרטי ומן המגזר הציבורי, מקבלים טיפול כולל ומקיף החל משלב תכנון המערכות המתאימות במיוחד למידותיו של כל פרויקט ופרויקט ועד לשלב גמר ביצוע לרבות תקופת האחריות.

 

לחברתנו יכולת הנדסית ענפה אשר מאפשרת לנו לספק ייעוץ הנדסי מקיף וניסיוננו העשיר מאפשר לנו להתמודד עם בעיות מורכבות, תוך מתן פתרונות הולמים, יעילים ותקינים אשר עומדים בדרישות תו התקן בישראל ובעולם. חברתנו מתכננת ומתקינה את שלל מערכות מיזוג האוויר המובילות בישראל (אלקטרה, תדיראן, יוניק, LG, מיצובישי, היטאצ'י ועוד).

 

מחלקת השירות שלנו מתחזקת ומשרתת את המתקנים הרבים אשר הותקנו על ידינו לאורך השנים בנאמנות, מקצועיות ויעילות. כמו כן חברתנו מספקת שירותי אחזרה וטיפול מונע למערכות מיזוג אוויר בכל הארץ. חברתנו פועלת במסגרת זכייה במכרזים אשר עצם ההתמודדות בהם מעידה על רמת מחירים אטרקטיבית ועמידה בלוחות זמנים תוך שמירה על טיב ואיכות הביצוע לכל אורך הדרך.

 

נשמח להעמיד לרשותכם את שלל האמצעים הדרושים וניסיון רב השנים על מנת לספק את צרכיכם על הצד הטוב ביותר.

 

בברכה,

אליהו זרבי, מנכ"ל ובעלים